loading

Adel MF Card

Adel MF Card

Adel MF Card

My Electronic Garantisi

Kullanılan EPROM teknolojisi sayesinde, misafir konaklayacağı süre boyunca yalnızca kendi odasına ait e-saver cihazını çalıştırabilecek ve konaklama süresinin dolmasını takiben oda içerisindeki enerji otomatik olarak kesilecektir.
Mimari tasarıma uygun olarak hazırlanabilen Energy Saver ünitelerimiz ile mevcut anahtar – priz grubu kullanılabilmektedir. Mevcut anahtar – priz içerisine yerleştirilebilen özel okuyucu ünitelerimiz sayesinde görsel olarak bütünlük sağlanmakta ve tasarım kaygıları ortadan kaldırılmaktadır.
Duvar ünitesi dışında pano içerisinde yer alan trafo – röle ünitemiz ile birden fazla klima kontrolü ve balkon switch anahtarı bağlantısı da yapılabilmektedir. Bu sayede oda içerisinde yer alan klima aktif iken balkon ya da pencerenin açılması ile yalnızca klima kapanır ve diğer elektrikli cihazlar çalışmaya devam eder. Bu tip energy saver cihazlarımız tekli ya da birden fazla çerçeve içerisine uygulanabilmektedir.

 

Kart Tipi : Adel IC Smart Kart (Siemens) 

Çalışma Gerilimi : 220 V ~ 10 

Toplam Yük Gücü : 3520 Watt 

Toplam Akım : 1 x 30 A 

Çalışma Sıcaklığı : -15°C ̴ +65°C 

Çalışma Nem Oranı : 10-95 % RH 

Kullanım Ömrü : Minimum 300.000 Operasyon 

Ağırlık : 150 gr. 

Kapak Cinsi : ABS 

Maksimum Çektiği Akım : 16 – 25 A 

Ölçüler : 85mm. x 85mm. x 45mm. 

Renk : Beyaz – Metalik Gri 

Çalışma Tipi : Daha erişilebilir olması için, standart mavi ışık bekleme konumunda yanar. Doğru kart okutulduğu takdirde mavi ışık söner ve cihaz çalışır. 

Gecikme Zamanı : 5 ya da 10 sn. olarak ayarlanabilir. 

Standart Belge : CE